Alšovka o víkendu 19.12.-20.12. pojede!!! půjčení cajků ale pouze po telefonické domluvě!!

Olááá, již tento víkend se Alšovka rozjede!!!Půjčovna tento víkend pouze po telefonické domluvě!! Z domova jsem u vás za 10 minut a v sobotu dopolko se tam budu určitě pohybovat.

Ve čtvrtek jsme se vrhli na naše “hromádky” sněhu abychom zjistili zda budou vyrobené kubíky stačit na pokrytí sjezdovky č.1 a zprovoznění malého vleku. Výsledek je lehce pod očekávání, ale když jsme si dali tu práci, tak jsme se rozhodli pustit vlek na tento víkend. Předpověď není příliš příznivá pro zimní sporty, takže pojedeme alespoň v sobotu a v neděli, než nám to odteče a pak bude třeba zase vyčkat na mrazy.

Akci jsme pracovně nazvali “Punkový otvírák” nástupní místo na vlek je posunuté o několik metrů a pista má několik slabších míst. Takže se dá říct že tento víkend to bude opravdu pro skalní příznivce lyžování na Alšovce.

Vlek bude v provozu v sobotu 19.12. a v neděli 20.12.2020 vždy od 9:00 do 16:00, jízdné bude dobrovolné!
V praxi to znamená, že pokud nám za naši snahu budete chtít přispět, vyberete si položku v ceníku která vám bude sympatická a dostanete standardní účtenku s pokladny. Budeme jezdit bez karet, pač turniket čeká na svoje první lyžaře o kousek níž než nám vyšel sníh 🙂