LYŽE & SNOWBOARDY A DALŠÍ HRAČKY


Půjčovna zimního vybavení ve ski areálu Ašovka v Krušných horách – lyže, snowboardy,  snowscoot a další vybavení.

Na zimu pro Vás máme připravené vybavení na LYŽE i SNOWNOARD. Nabízíme lyže i pro nejmenší sportovce, již od 70cm a lyžáky od velikosti 25 EU, s možností zapůjčení kompletních setů vybavení na celou zimní sezónu. Kompletní lyžařský set obsahuje lyže, boty, hole, případně lze zapůjčit i helmu. Set na snowboarding představuje snowboard a boty, případně helmu.

Podmínky půjčení:

  1. Při půjčení je nutno předložit minimálně dva platné doklady, které prokáží Vaší totožnost (občanský průkaz, řidičský průkaz, nebo cestovní pas či rodný list)
  2. Při půjčení se skládá záloha (v hotovosti ve výši dle ceníků), kterou Vám vrátíme při řádném vrácení půjčené výzbroje. Zálohu je možné složit výhradně v hotovosti
  3. Při půjčení se platí za sjednanou dobu nájmu předem půjčovné v hotovosti (viz.ceníky níže) – 1/2 dne je od 9:00-12:30, 12:30-16:00 nebo 17:00 – 20:00
  4. Vybavení se vrací zpět na provozovnu na Alšovce, případně po domluvě v Klášterci nad Ohří.
  5. Vybavení se vrací čisté – zbavené sněhu případně bahna a pod. U půjčovny na Alšovce jsou u dveří připravené kartáče na očistění.

CENÍKY půjčovny vybavení – pobočka ski areál Alšovka:

 

 

 

 

 

 

 


V zimní sezóně 2022/2023 bude v provozu pobočka ve ski reálu ALŠOVKA, ta bude otevřena od spuštění vleků v areálu (během prosince) do konce provozu vleků v areálu. Zde půjčujeme vybavení i na 1/2 denní zábavu nejen na Alšovce, takže můžete využít naše vybavení třeba i v jiném areálu (půjčení sebou pouze na celý den a více!), výhodně si vypůjčíte vybavení cestou na Alšovce a nemusíte čekat ve frontě na půjčovnu.

Při vypůjčení vybavení, třeba na týdenní výlet, máte 3 dny na cestování ZDARMA – když nelyžujete – neplatíte! Takže na dovču od soboty do soboty si vybavení vyzvednete třeba už v pátek a vracíte v pondělí po návratu.

Na všechny zápůjčky (mimo celosezónních) poskytujeme slevu 10% – pro všechny držitele aktivní K1 KARTY.

V letošní sezóně budeme na pobočce přijímat platby pouze v hotovosti.